Kim jesteśmy

Novaberry została założona w 1993 roku w Lublinie, mieście położonym w południowo-wschodniej części Polski. Lubelszczyzna jest jednym z największych i najbardziej znanych obszarów rolniczych w Polsce. Region ten uznawany jest za nr 1 w Polsce pod względem produkcji owoców miękkich, w szczególności malin, wiśni, truskawek, rabarbaru, porzeczek oraz innych owoców.
Uren Novaberry - Frozen Fruits - About - Fruit production in Poland
Uren Novaberry - Frozen Fruits - About - Raspberry production in Poland

Jak działamy

Przez lata udało nam się zbudować silne relacje z lokalnymi producentami owoców i zawrzeć z nimi długoterminowe umowy. Zgodnie z umowami, każdy z plantatorów jest zobowiązany do stosowania programu ochrony roślin, który pozwala im na stosowanie pestycydów wyłącznie dopuszczonych przez prawo UE. Prowadzą oni również produkcję owoców polowych zgodnie z zasadami dobrych praktyk.
W naszym zakładzie produkujemy owoce zgodnie z wysokimi standardami, w odniesieniu do systemu kontroli jakości, który obejmuje HACCP i identyfikowalność. System ten został certyfikowany przez międzynarodowych audytorów zgodnie ze standardami IFS. Korzystając ze sprawdzonej w naszym zakładzie technologii produkcji owoców mrożonych, oraz zaawansowanych technicznie maszyn, tj. tunele chłodnicze IQF, szwajcarskie drylownice, rentgen oraz sortery laserowe i optyczne, jesteśmy w stanie produkować owoce o wyjątkowej jakości, spełniające specyfikacje każdego klienta.

Nasza filozofia

W Novaberry gwarantujemy rzetelne i biznesowe podejście w celu ustanowienia silnego partnerstwa oraz długoterminowych relacji handlowych, które preferujemy.
Ponieważ naszą misją jest profesjonalna obsługa klientów zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, z przyjemnością udowodnimy nasze pełne zaangażowanie w prowadzoną przez nas działalność.

Nasze certyfikaty

W Novaberry jakość naszych towarów i usług oraz zadowolenie klienta są naszym najwyższym priorytetem. Niezawodnie wyznaczamy najwyższe standardy, które przekraczają normy rynkowe od ponad 25 lat.

Zrównoważony rozwój

W Novaberry zdajemy sobie sprawę ze znaczenia zrównoważonego rozwoju w naszej działalności. Nasze zaangażowanie w tę kwestię obejmuje zarówno racjonalne wykorzystywanie zasobów naturalnych, jak i stosowanie zaawansowanych metod produkcji owoców, zapewniając minimalizację śladu ekologicznego na każdym etapie.
Mając na celu wytwarzanie produktów najwyższej jakości firma nasza współpracuje wyłącznie z zatwierdzonymi dostawcami surowców świeżych, których uprawy zlokalizowane są w najbliższej okolicy zakładu. Nasza infrastruktura, w tym własne ujecie wód podziemnych, biologiczna oczyszczalnia ścieków, farma fotowoltaiczna, a także wysoki standard zakładu wraz z urządzonymi w nim nowoczesnymi i technologicznie zaawansowanymi liniami produkcyjnymi to aktywa naszej firmy, które zabezpieczają wysokiej jakości produkcję przy jednoczesnej dbałości o jakość środowiska.