NOVABERRY

Jakość

Niezawodność

Lojalność

od 1993

Kim jesteśmy

Novaberry to polski producent mrożonych owoców dla przemysłu, zarówno konwencjonalnych, jak i ekologicznych.
Specjalizujemy się w wiśniach i malinach, ale truskawki, porzeczki, aronia i rabarbar są również znaczącą częścią naszej działalności.
Nasz zakład znajduje się w samym sercu regionu uprawy wiśni i malin, który jest uznawany za największy w UE. Lokalizacja zakładu oraz stosowana przez nas technologia zamrażania owoców świeżych i ich dalszego przetwarzania z wykorzystaniem technologicznie zaawansowanych maszyn i urządzeń skutkują produkcją owoców IQF najwyższej jakości.
Novaberry - Coldstore - IQF Frozen Fruit

Nasze produkty

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najnowocześniejszej technologii opanowaliśmy sztukę produkcji mrożonych owoców. Zapoznaj się z naszą ofertą owoców IQF.

Nasze usługi

W ramach naszej działalności świadczymy usługi mrożenia, sortowania i pakowania powierzonych owoców. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji owoców mrożonych oraz zaawansowana technologia pozwalają spełnić najwyższe oczekiwania.

Co nas wyróżnia

W Novaberry jesteśmy dumni ze stosowania koncepcji Triple Bottom Line. Nasza stabilność finansowa, należyta staranność względem prawa, a także zrównoważony rozwój firmy i wysoka jakość naszych produktów oraz świadczonych usług gwarantują, że nie zawiedziemy Twojego zaufania, a przyjmowane przez nas zobowiązania zostaną wypełnione.

Jakość

Wykorzystywane przez nas zaawansowana technologia i rozległa wiedza branżowa pozwalają nam zagwarantować ponadprzeciętną jakość produktów, stawiając nas na wysokiej pozycji na rynku globalnym.

Certyfikowana zgodność

Nasza firma posiada wymagane prawem decyzje, pozwolenia i certyfikaty, które zapewniają prawną ochronę jej działalności. Daje to naszym kontrahentom komfort ze względu na gwarancję realizacji przyjmowanych przez nas zobowiązań.

Zrównoważony rozwój

Własne ujęcie wód podziemnych, biologiczna oczyszczalnia ścieków i farma fotowoltaiczna wykorzystywane na potrzeby zakładu to dowód naszego zaangażowania w zrównoważony rozwój. Te innowacyjne rozwiązania poprawiają efektywność energetyczną i korzystnie wpływają na środowisko oraz wyniki finansowe firmy.

25 lat niezawodności i stabilności finansowej

Nieprzerwanie od ponad ćwierć wieku nasze produkty i usługi są oceniane na najwyższym poziomie. Dzięki naszej niezależności i stabilności finansowej wielu klientów obdarzyło nas swoim zaufaniem.

Masz pytania?

Nasz zespół z przyjemnością omówi Twoje wymagania i udzieli dodatkowych informacji lub porad.